Pampers Pants 4 – dla aktywnego malucha

Wyjątkowo chłonne, utrzymujące wilgoć w środku do 12 godzin, pieluchomajtki Pampers Pants 4 to propozycja dla dzieci we wchodzących w dynamiczny okres rozwojowy. Coraz bardziej ruchliwe, interesujące się poznawaniem świata nie tylko z wysokości rąk opiekunów, ale przede wszystkim samodzielnie maluchy wymagają również odpowiedniej ochrony przed zabrudzeniem wydzielinami, nad których utrzymaniem dopiero uczą się panować. Pampers Pants 4 trafiają idealnie w potrzeby dzieci oraz rodziców.

Pampers Pants 4 – opis produktu

Pieluchomajtki Pampers Pants 4 to produkt firmy P&G, która od wielu lat jest przodującym producentem środków higienicznych oraz kosmetyków dla dzieci i dorosłych. Produkt wykonany został z materiału, który jest niezwykle delikatny dla wrażliwej skóry malucha. Zapewnia właściwą cyrkulację powietrza i zabezpieczenie przed otarciami czy podrażnieniami. Elastyczny, ale jednocześnie dobrze mocujący pieluchomajtki na miejscu pas miękko otula talię dziecka. Praktycznym rozwiązaniem jest specjalne mocowanie, które pozwala zabezpieczyć zużytą pieluszkę przed przypadkowym rozłożeniem się.

Pampers Pants 4 posiada ergonomiczny, zapewniający wygodę podczas noszenia kształt. Specjalna struktura części pieluchowej zbudowana jest z 3-kanalikowej warstwy chłonnej złożonej z mikroperełek. Dzięki temu wilgoć jest rozprowadzana równomiernie. Dodatkowo taki układ zapobiega gromadzeniu się substancji zamykając ją w środku. Nawet podczas dynamicznej zabawy czy częstego upadania na pupę podczas prób raczkowania, czy stawiania samodzielnych kroków, skóra dziecka pozostaje sucha przez cały czas.

Pampers Pants 4 – przeznaczenie

Pieluchomajtki Pampers Pants w rozmiarze 4 przeznaczone są dla dzieci, które ukończyły 6 miesiąc życia, których waga mieści się w przedziale od 8 do 14 kilogramów. Produkt jest szczególnie polecany dla dynamicznych maluchów, które niezwykle szybko się poruszają. Zmiana pieluchy w trakcie zabawy może stanowić nie lada wyzwanie. Dziecko jest bowiem bardziej zainteresowane zwiedzaniem otaczającego świata niż koniecznością przebrania zużytej pieluchy. Pieluchomajtki Pampers Pants 4 pozwalają na szybką i bezproblemową przebiórkę. 

Pampers Pants 4 zostały przystosowane do noszenia zarówno przez chłopców, jak i dziewczynki. Można je zakładać pod dowolne ubranko (body, pajacyk, spodenki, rajstopki itp.) lub pozwolić dziecku chodzić wyłącznie w pieluszce. To również idealny sposób, by przyzwyczajać dziecko do zmiany w przyszłości, jaką będzie wymiana pieluchy na materiałowe majtki. Ze względu na elastyczny i komfortowy materiał dziecko w zasadzie w ogóle nie czuje, że ma na sobie pieluchę.